Przedmioty wykonane z drutu już od jakiegoś czasu są obecne w skandynawskich, industrialnych i loftowych wnętrzach. Miłośnicy tych aranżacji docenili ich walory, takie jak surowy styl i wyrazisty, niebanalny charakter. Druciane lampy, meble i dodatki są mocnym akcentem we wnętrzach. Przyciągają wzrok.
Druciane meble możemy ustawić w kuchni, jadalni i przedpokoju. Ażurowa konstrukcja i kontrastujący z barwą ścian kolor sprawiają, że naczynia, słoiki i wazony, a nawet warzywa czy zioła prezentują się bardzo interesująco.
Druciane krzesła są lekkie i nie przytłaczają. Pasują do drewna, metalu i betonu. Dobrze wyglądają w nowoczesnych wnętrzach i tych w stylu vintage.
Druciane regały i półki sprawdzają się nie tylko na tarasie. Metalowa etażerka z drucianymi koszami zaskakująco dobrze wygląda w łazience, w towarzystwie wieszaków w podobnym stylu. Druciane półki będą ciekawą alternatywą dla tradycyjnych, drewnianych w kuchni, przedpokoju, a nawet w salonie.
Druciane lampy będą wyglądać intrygująco w salonie i sypialni. Ażurowy materiał ładnie rozprasza światło.
Druciane dodatki, takie jak organizery czy wieszaki przydadzą się w domowym biurze i pracowni. Uporządkują notesy, korespondencję, luźne notatki i przybory do pisania. Ciekawie wyglądają też w pokoju nastolatka jako miejsce na biżuterię, zdjęcia czy pamiątki z wakacji.
Druciane kosze i pojemniki są przydatne w każdym pomieszczeniu w domu. W kuchni na pieczywo, owoce, serwetki, sztućce, a nawet jajka.
W salonie na dekoracje, płyty, książki, czasopisma.
Bardzo ciekawy efekt osiągniemy używając drucianego koszyka z uchwytem w roli wiszącej doniczki.
Druciany świecznik doda charakteru stylizacji na parapecie.
Zdj. Madam Stoltz
Druciane półki i organizery House Doctor i Madam Stoltz dostępne w sklepie www.missdeco.pl