Porcelana Broste Copenhagen

0
66.jpg

Żyjemy chwilą. Codziennie spieszymy się do pracy, szkoły. Mamy coraz mniej czasu na wspólne świętowanie w gronie rodziny czy przyjaciół. Dlatego tym bardziej powinniśmy zadbać o te momenty, które wygospodarujemy dla swoich bliskich. A więc przede wszystkim o atmosferę oraz stół. O to, jak go udekorować, jaką wybrać zastawę, obrus, kwiaty. 

Są okazje w roku, gdy gromadzimy się przy stole z rodziną i przyjaciółmi, by dzielić ze sobą ważne momenty w naszym życiu: święta, urodziny, ślub. Takie uroczystości wspominamy później jako piękne chwile w naszym życiu, którym towarzyszyło pyszne jedzenie czy niezapomniane widoki. Nie zapominajmy, że nasi goście będą również pamiętać, jak wyglądał stół. Jak był nakryty, jakie zrobił na nich pierwsze wrażenie.  

Porcelana Salt Broste Copenhagen jest idealna na rodzinne przyjęcia, te duże i małe. Biel, klasyczne kształty i ręcznie malowane brzegi podkreślają jej elegancję i ponadczasowość. Unikalny wygląd każdej sztuki uzyskano za pomocą specjalnego szkliwa, które podczas procesu wypalania nadaje jej charakterystyczną strukturę i kolor. Aby uzyskać bardziej spersonalizowany wygląd, kolekcja Salt ma również opcję w kropki, którą można miksować z klasyczną, białą.
Porcelana Esrum to z kolei biało-czarna, nowoczesna kolekcja, która nada charakter każdej stylizacji. Niezwykle wyrazisty dizajn i elegancka linia podkreślą wyjątkowość chwili. Wrażliwe w procesie wypalania szkliwo uzyskuje  tutaj ciekawą strukturę i kolor, które nadają całej serii unikalny charakter. 

  Zdj. Broste Copenhagen

Porcelana Salt i Esrum Broste Copenhagen dostępna w sklepie www.missdeco.pl

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl